Loading...

Hayatınızın nasıl bir dönemindesiniz? Şu sıralar yaşamınızı nasıl tanımlarsınız?
Tam da hayatın tadını en fazla çıkardığım bir dönemdeyim sanırım. Oğlumuz Can’ın hayatımıza dâhil olmasından sonra önceliklerim değişti. Eskiden kafama taktığım gereksiz detayları ve olayları artık konuşmadan geçebiliyorum. Çünkü önem sıralaması değişti. Engin, ben ve Can iyi bir takım olduk bence. Bol bol geziyor, seyahat edip yeni yerler görüyoruz. Güne erken saatlerde başladığım, gerçekleştirmek üzere her an yeni hayaller kurduğum, çalışmaktan büyük zevk aldığım, dinamik bir hayat benimkisi.

Beyza Şekerci’nin bir günü nasıl geçiyor?
Hep aksiyon! Eskiden hiç yerinde durmayan, boş kalmayı sevmeyen bir insandım. Can’dan sonra “Onunla geçirdiğim vakit haricinde biraz sakin kalıp dinleneyim” diyorum, ama şimdi de içinde bulunduğum tempo müsaade etmiyor.

Anne olduktan sonra hayatınızda neler değişti?
İster istemez başka bir olgunluk geliyor insana ve tüm sorumluluk dengesi değişiyor. Günün her saatinde her ne yaparsam yapayım hep aklımın bir köşesinde Can var. Beslenme saati, uykusu derken hep onu düşünüyorum. Evhamlı ve pimpirik değilim ama mükemmeliyetçi tarafım hep en iyisi olsun istiyor. Ancak anneliğin belki de bana öğrettiği en önemli şey bu oldu: Mükemmel diye bir şey yok, öyle bir beklenti de… Bunu kendime söylemeye başladığımdan beri çok daha hafifim. Her şey mutluluk üzerine kurulu, gerisi mühim değil.

Tarzınızı nasıl tarif edersiniz, içinde en rahat ettiğiniz kombininiz nasıldır?
Spor şık! Önceliğim rahat hissetmek. İçinde rahatsız olduğum bir şeyi asla giyemem, abiye dâhil. O nedenle günlük hayatımda rahat edeceğim ama şık aksesuarlarla kullanabileceğim ve farklı kombinlenebilecek parçaları tercih ediyorum. Örneğin, jean üstü basic bir beyaz bluzu, duruma ve gideceğim yere göre spor ya da daha şık bir ayakkabı ile kombinlemeyi seviyorum.

Yer alacağınız projeleri hangi kriterlere göre değerlendiriyorsunuz?
Hikâyeyi, oynayacağım karakteri sevmem ve heyecanlanmam gerekiyor. Kalbim hızlı atmaya başlıyorsa bu çok değerli benim için. Tabii ki iyi bir ekip ve profesyonel oyuncu kadrosu da işi tamamlayan ve kaliteyi arttıran önemli etkenler. Ayrıca birlikte çalıştığım insanların işlerini severek yapıyor olmasını fazlaca önemserim. Çünkü huzurlu bir ortamda çalışmak kadar güzel ve keyif verici bir şey yok.

Çalışmadığınızda neler yaparsınız?
Ben boş duramam, 2-3 gün yapacak bir şeyim olmasın huzursuz olmaya başlarım. O nedenle hep de ucu ucuna denk getiririm işlerimi. Bazen yorucu olsa da ve bir daha yapmayacağım desem de yine bu ucu ucuna denk gelme hali devam eder.

Trendleri takip eder misiniz?
Çoğunlukla ederim.

Stil ikonunuz kim?
Bu soruya asla tek bir cevap veremedim. Ama tarzını sevip takip ettiğim insanlar var. Örnek vermek gerekirse ilk aklıma gelen Charlize Theron.

Çantanızdan eksik olmayan 5 şey nedir?
El kremi, dudak nemlendiricisi, minyatür kalem kutum, telefon ve şarj aleti…

Düzenli uyguladığınız güzellik-bakım ritüelleriniz var mı?
Gece yatmadan uyguladığım cilt temizleme ve bakım ritüelim vardır, bir de ayda bir saç bakımı…

Beslenme ve spor alışkanlıklarınız ya da rutinleriniz neler?
Normalde de sağlıklı beslenmeye özen gösterirdim ama özellikle hamilelik ve doğum sonrası daha da özenli olduğumu söyleyebilirim. Düzenli olarak da pilates yapıyorum.

En sevdiğiniz kitap ve film hangileri?
Komik gelecek ama en sevdiğim kitap Küçük Prens, favori filmim ise Leon: The Professional.

Mutfakla aranız nasıl, yemek yapar mısınız?
Mutfakla aram iyidir, ama tatlı konusunda daha ileri seviyedeyim. Engin inanılmazdır mutfakta, onun eline su dökemem ama ön hazırlıkta üstüme yoktur.

Sahne mi televizyon mu?
İkisi de farklı lezzetler ama illa seçmem gerekirse; sahne.

Ev mi iş mi?
İkisinin dengesi çok önemli, tek biriyle hayat geçmez. Her ikisi de ihtiyaç!

Aşk mı mantık mı?
Aşk, aşk, aşk…

Yeni B-Serisi’ni ilk kullananlardan biri olarak araçla ilgili düşünceleriniz nedir?
Çok rahat, sürüşü konforlu bir araç… Yol tutuşuna da ayrıca bayıldığımı söylemeliyim. İleri teknoloji, aracın her köşesinde yer alıyor ve hayatı kolaylaştırıyor. Bagaj hacmi de bu segmentte bir otomobil için oldukça geniş. Arka koltuk aralıklarının ön koltuklar kadar geniş ve rahat olması da oldukça fonksiyonel. İç tasarımında ise, ambiyans aydınlatması gösterişli ve estetik bir etki bırakıyor. Tüm tavanın cam olması da inanılmaz bir aydınlık sunuyor. Birlikte pek keyifliyiz…

B-Serisinin en sevdiğiniz özelliği nedir?
Koltuklarının ergonomisi! Sanki benim vücut ölçüme özel yapılmış gibi rahat ve evdeymişçesine konforlu…

Sizce, B-Serisi ile en keyifli sürüş uzun yolda mı şehir içinde mi yaşanıyor?
Her ikisini de deneyimledim. İkisi de çok rahat. Ancak günlük hayatın temposu içinde bu konforu yaşayabilmek büyük ayrıcalık… O nedenle seçimimi şehir içinden yana kullanacağım.

B-Serisi’ni kullanırken yaşadığınız keyifli anlar var mı?
Hey Mercedes özelliği sanırım. Hiç bir şeyle meşgul olmadan organize olabilmek şahaneymiş.

2019-09-09T15:24:47+00:00

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.