Loading...

Eva Shaw’un kariyeri, New York kulüplerinde dans pistlerini sallamaya başladığından bu yana, Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC Coupé’nin bile kıskanacağı bir hızla yükselişe geçti. Toronto’da büyüyen Kanadalı DJ’i bugünlerde, 10 binlerce insanın önünde sahne aldığı ‘Ultra in Miami’ gibi festivallerde ya da Las Vegas’taki ünlü gece kulübü Hakkasan’da görebilirsiniz.

Shaw. DJ’liğin yanı sıra yakın dönemde, aralarında “Charizma”, “Get down” ve “Space Jungle” gibi hitlerin olduğu kendi şarkılarını da yapmaya başladı. Dahası son derece fotojenik biri olarak kameraların önünde olmaktan da hoşlanıyor ve bir model olarak sık sık talep görüyor. Tüm bunlar Shaw’un sürekli hareket halinde olması demek; bir an bir uçaktayken, hemen ardından bir başka DJ kabinine doğru, bir otomobilin içerisinde yol alıyor. Sık seyahat etmek Shaw’un ayrıntılara olan hassasiyetini artırmış. Bu durum, yeni bir görünüme kavuşan CLA 45 4MATIC ile gerçekleştirdiği bir saatlik bir test sürüşünde de kendini gösteriyor. Shaw bu deneyimi; “Çıkardığı ses muazzam; çok hoş bir ses ve nefis bir bas tonu var” sözleriyle anlatıyor. Başka bir deyişle bu otomobil canlılığıyla, sportif performansıyla, kaslı ve dinamik görünümüyle dikkat çekiyor. Bu özellikleriyle mükemmel bir geceye eşlik etmek için mükemmel bir refakatçi olacağına şüphe yok.

YENİ LED FARLAR

Geceyi gündüze çeviriyorlar ve yanlarında en havalı kulüplerin ışıkları bile sönük kalıyor! CLA 45 4MATIC, model güncellemesi ile artık standart olarak sunulan yüksek performanslı LED farlarıyla, sürücünün gözlerine düşen iş yükünü azaltmaktan çok daha fazlasını yapıyor: Aracın dinamik tasarımıyla birlikte yeni deneyimlere davet ediyor. Güncelleme, aerodinamik açıdan bu kompakt dört kapılıyı her şeye hazır hale getirmiş. Otomobilin aerodinamik direnç katsayısı düşürülürken, yenilenen ön tampon tasarımı, “A” harfi görünümü sağlıyor. Tamponu ikiye bölen yeni bir parça, tamponun dış kısmındaki hava girişleri içinde çıtalar, hava girişlerinin dışında ise spoylerler ile farklılaşıyor. Dahası, “otomobillerin dans pisti” olan asfaltta işleri iyice karıştırmak konusunda hevesli olanlar için AMG Aerodinamik paketi sunuluyor. Bu opsiyonel paket içerisinde tamponun dış kısmında ek spoyler kanatçıkları var ve arkadaki hava girişi süslemelerinin iki yanına iki spoyler ekleniyor.

UNUTULMAZ PERFORMANS

Tutku dolu anlar her otomobil severin kendine göre tanımlayacağı bir durum. Örneğin; 0’dan saatte 100 km hıza sadece 4,2 saniyede çıkmak, otomobili çalıştırdığınızda motordan çıkan o unutulmaz ses ya da CLA 45 4MATIC’in kaputunun altında 381 BG gibi bir güç üreten 2.0 litre hacminde turbo beslemeli el yapımı bir motor olduğunu bilmek… Bu otomobille ilgili her deneyim ve her özelliğin insanın nabzını yükselten bir etkisi var ve bu kadar yükseklerde uçmak hiç kolay bir iş değil! Dört dikey kanada sahip yeni tasarlanmış difüzör gibi dinamik özelliklerin, araçtan ayrıldıktan çok sonra bile aklınızdan çıkmayacak duygusal tepkilere neden olacağına şüphe yok.

PERFORMANSINIZI ARTIRACAK BİR DİREKSİYON

Gecenin içine doğru hızlı bir depara kalkmak için seçiminizi DINAMICA kaplı AMG Performance direksiyondan yana yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan söz konusu direksiyon, kırmızı sıfır pozisyonu imleci ve iç aksamla son derece uyumlu süs dikişi ile dikkat çekiyor. Orta konsolun üst kısmı ve pervazlar, ARTICO deriyle çevrelenirken kırmızı/siyah AMG tasarıma sahip süslemeler cilalı yüzeyi, mat baskısı ve AMG logosuyla göz alıyor. Standart AMG Dynamic Select sürüş karakteri seçim fonksiyonu ve AMG SPEEDSHIFT DCT yedi ileri oranlı, çift kavramalı spor şanzımanın hızlı vites geçişleri, CLA 45 4MATIC’in “nabzını yükseltmek” için modele birkaç ay önce yapılan heyecan verici yeni eklemeler arasında yer alıyor.

2018-01-18T09:07:04+03:00

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.